MODŘANY Power, a.s. má nového generálního ředitele

23.1.2015

S platností od 19. ledna 2015 došlo z rozhodnutí představenstva společnosti ke změně na pozici generálního ředitele MODŘANY Power, a.s.
Novým generálním ředitelem byl jmenován. Ing. Peter Hlaváč.
Ve funkci nahradil Ing. Petra Brožka, který na tomto postu působil uplynulé dva roky. Ing. Petr Brožek nadále zůstává ve společnosti, ke stejnému datu byl jmenován na pozici ředitele pro Obchod a Realizaci..


Předseda představenstva Ing. Krajňák:
„Rád bych touto cestou poděkoval Ing. Petru Brožkovi za vše, co pro společnost MODŘANY Power ve funkci generálního ředitele vykonal. Jako dlouholetý pracovník má bohaté obchodní i technické zkušenosti a jsem velmi rád, že zůstává nadále členem našeho týmu a bude své zkušenosti využívat na postu ředitele pro Obchod a Realizaci.
Současná nepříznivá situace a problémy, kterými MODŘANY Power prochází, vyžadují nový přístup a dovednosti. Ing. Peter Hlaváč, který byl na pozici generálního ředitele jmenován, požadovaná kritéria splňuje, ze svého uplynulého působení má bohaté zkušenosti s řízením a restrukturalizací firem. Věřím, že se pod jeho vedením podaří společnost MODŘANY Power stabilizovat a současné nepříznivé období úspěšně překonat.


Ing. Peter Hlaváč
je absolventem Strojní fakulty SVŠT v Bratislavě, v průběhu uplynulých 20 let působil v manažerských pozicích a jako člen představenstva v mnoha mezinárodních společnostech na Slovensku, Čechách i v zahraničí. Do MODŘANY Power přichází, aby svými dlouholetými zkušenostmi pomohl společnost vyvést ze složité situace, ve které se v současnosti nachází.
„Mým hlavním úkolem je ve spolupráci s ostatními pracovníky MODŘANY Power společnost restrukturalizovat, zavést standardní procesy řízení, vybudovat novou obchodní strategii, nastartovat opětovný růst společnosti a zajistit její ziskovost.“ říká nově jmenovaný ředitel Ing. Peter Hlaváč.Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.