MODŘANY Power dokončili realizaci kontrol, seřízení a oprav uložení potrubních tras na 3. a 4. bloku elektrárny Chvaletice

19.6.2017

MODŘANY Power dokončili realizaci kontrol, seřízení a oprav uložení potrubních tras na 3. a 4. bloku elektrárny ChvaleticeMODŘANY Power dokončili realizaci kontrol, seřízení a oprav uložení potrubních tras na 3. a 4. bloku elektrárny ChvaleticeMODŘANY Power dokončili realizaci kontrol, seřízení a oprav uložení potrubních tras na 3. a 4. bloku elektrárny Chvaletice

Dne 19.06.2017 společnost MODŘANY Power dokončili realizaci několika zakázek týkajících se kontrol, seřízení a oprav uložení potrubních tras na 3. a 4. bloku elektrárny Chvaletice. Realizace se prováděly v průběhu ledna – června 2017.

Akce navazuje na předchozí činnosti z roku 2016, kdy MODŘANY Power prováděli revizi potrubních tras v rámci projektu Obnova 2 bloků elektrárny Chvaletice.

Zákazníkem pro MODŘANY Power byla společnost STAMPA Ostrava, konečným zákazníkem pak vlastník a provozovatel chvaletické elektrárny společnost Sev.en EC.

V průběhu realizaci bylo provedeno:
• Kontrola a seřizování, opravy a úpravy uložení potrubí a jejích pomocných ocelových konstrukcí a také nastavení spádů potrubí. (Celkem bylo zkontrolováno kolem 1000 potrubních tras/větví.)
• Návrh, výroba a dodávka dílců pro zesílení ocelových konstrukcí
• Výroba a dodávka kompletních uložení potrubí přehřáté, přihřáté a vratné páry a také převáděcího potrubí.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.