MODŘANY Power realizují dodávku potrubí do Uzbekistánu

4.2.2015

MODŘANY Power realizují dodávku potrubí do Uzbekistánu

Společnost MODŘANY Power uspěla v mezinárodním tendru na dodávku potrubních systémů v rámci výstavby nového bloku paroplynové elektrárny Taškentská, po více než 10 letech bude realizovat projekt do Uzbekistánu. Kontrakt uzavřený se společností Synecta Central Asia je významným krokem pro posílení pozice společnosti MODŘANY Power na trzích zemí SNS.

Projekt o celkové hodnotě 1,366 mil Euro zahrnující dodávku potrubních systémů ostré páry, přehřáté páry, vratné páry, napájecí vody a uložení, bude realizován v průběhu roku 2015, společnost MODŘANY Power bude kromě dodávek zajišťovat i šéfmontáž. V současnosti probíhají přípravné projekční práce, vlastní výroba bude zahájena v průběhu března 2015.

Dodávka je realizována dle norem ASME. Skutečnost, že společnost MODŘANY Power certifikáty ASME dlouhodobě vlastní a má zkušenosti s dodávkami dle těchto norem, bylo jedním z důležitých kritérií při výběru na pozici dodavatele.
Paroplynová elektrárna Taškentská o kapacitě 370 MW je jedním z několika významných energetických zdrojů provozovaných státní akciovou společností Uzbekenergo. Hodnota celkového projektu výstavby nového paroplynového bloku je 512 mil USD. Věříme, že úspěšná realizace projektu Taškentská přinese společnosti MODŘANY Power možnost ucházet se o zakázky i v rámci dalších projektů, které se v Uzbekistánu připravují.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.