MODŘANY Power se vrací na místo činu do polské Stalowy Woly

4.3.2014

MODŘANY Power se vrací na místo činu do polské Stalowy Woly

MODŘANY Power úspěšně zahájila první čtvrtletí roku 2014 podpisem kontraktu se společností Abener Energía, S.A. na prefabrikaci potrubních systémů „Balance of Plant“ pro polskou paroplynovou elektrárnu Stalowa Wola (výkon 450MW). Po několika letech se tak naše firma opět vrací na polský trh. Již v 60-tých letech jsme do Polska dodali potrubní systémy celkem do 35ti elektrárenských bloků o výkonech 50 až 200 MW, včetně dvou „starých“ uhelných bloků o výkonu 125 MW v elektrárně Stalowa Wola.

Abener patří do obchodní skupiny Abeinsa, jež je součástí holdingu ABENGOA působícího v oblastech strojírenství, stavebnictví a infrastruktury. Abener je vedoucí společností skupiny Abeinsa v oblasti dodávek pro udržitelný rozvoj a působí v oblastech solární technologie, výroby biopaliv a konvenční výroby energie a tepla z biomasy a zemního plynu.

Projekt Stalowa Wola je první referenční zakázkou společnosti MODŘANY Power pro skupinu ABENGOA a samotnou Abener Energía. Uvědomujeme si, že úspěšná realizace této zakázky nám může otevřít dveře k dalším zakázkám této skupiny i k plánovaným nadkritickým uhelným blokům v Polsku, proto jí věnujeme tu nejvyšší pozornost.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.