MODŘANY Power se zúčastnila projektu HSBC GRANT na podporu exportu

16.4.2014

HSBC, jedna z největších finančních a bankovních organizací na světě, vyhlásila již po páté v rámci svého projektu HSBC GRANT soutěž zaměřující se na podporu českých podniků při rozvoji jejich exportních aktivit, a to ve spolupráci s odbornými partnery a oborovými asociacemi.

Společnost MODŘANY Power se této grantové soutěže zúčastnila se svým záměrem založit v Indii společný podnik na výrobu nízkotlakých potrubních dílů a s dalšími čtyřmi společnostmi postoupila do finálového kola, kde svůj záměr obhajovala před grantovou komisí. Slavnostní gala večer s vyhlášením vítěze se uskutečnil 14. dubna v Kongresovém a společenském centru České národní banky. Jednotlivé návrhy byly posuzovány z hlediska kredibility, inovativnosti a dlouhodobé udržitelnosti růstu. Vítězným projektem se stal návrh společnosti LINET, spol. s r.o.

V konkurenci zúčastněných zkušených exportérů byl samotný postup do finálového kola pro MODŘANY Power velkým úspěchem. Agentura CzechTrade, partner projektu, předala zástupcům společnosti jako poděkování za účast voucher na bezplatné využití balíčku svých proexportních produktů.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.