MODŘANY Power slaví 100. výročí !

29.7.2013

V pátek 26. 7. 2013 uplynulo rovných 100 let ode dne, kdy Ing. Karel Schulz v Modřanech na místě současného závodu založil svoji „Tovární živnost autogenního svařování kovů a výrobu kyslíku a acetylenu“. Tímto krokem položil základ tradice strojírenské výroby v Modřanech, na kterou naše společnost dodnes navazuje.
Za léta své existence prošla modřanská továrna velkým vývojem, měnil se sortiment, majitelé i názvy. Kdo by byl na počátku řekl, že se z drobné kovovýroby postupně rozvine výroba složitých komponent pro jaderné elektrárny? Náš klíčový produkt - spojovací potrubí pro energetiku naleznete v současnosti v elektrárnách celého světa. Zasloužily se o to celé generace dělníků a techniků, kteří firmou za ta dlouhá léta prošli a zásadním dílem přispěli nejen k rozvoji naší společnosti, ale i celé české i slovenské energetiky.
Přejeme naší společnosti do dalších 100 let, aby se i nadále úspěšně rozvíjela, měla vždy hodně spokojených zákazníků a kvalifikovaných zaměstnanců, kteří se ze všech sil o tento rozvoj postarají.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.