MODŘANY Power úspěšně dokončila realizaci projektu Taškentská TES 370MW v Uzbekistánu.

30.5.2016

MODŘANY Power úspěšně dokončila realizaci projektu Taškentská TES 370MW v Uzbekistánu.

V původně dohodnutém rozsahu dodávky se jednalo o potrubí systémů ostré, přehřáté a vratné páry, potrubí napájecí vody a také potrubní uložení těchto systémů. V průběhu realizace byl tento rozsah rozšířen formou dodatků o návrh, výrobu a dodávku měřících zařízení jakožto clony, dýzy, teploměrní jímky a ukazatele tepelných posuvů; dále pak o pomocné ocelové konstrukce a uložení pro další potrubní systémy. Část těchto uložení a pomocných ocelových konstrukcí bylo vyrobeno přímo v MODŘANY Power. Původní hodnota smlouvy 1,366 mil Euro se tak ke konci realizace vyšplhala přes 2 mil Euro.
Dodané potrubí bylo z jakosti P91, P22 a uhlíkové oceli. Výroba proběhla dle norem ASME. V průběhu realizace specialisti engineeringu MODŘANY Power pomohli zákazníkovi vyřešit některé problémy vzniklé chybami v původním projektu.
Dodavatelem hlavního zařízení byla společnost General Electric. Z České republiky dodávky zajišťovali také společnosti SIGMA GROUP, a.s. (čerpadla) a MPower Engineering, a.s. (armatury).

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.