MODŘANY Power vyexpedovali potrubní systémy pro elektrárny Alon Tavor a Ramat Gabriel (Izrael)

3.4.2017

MODŘANY Power vyexpedovali potrubní systémy pro elektrárny Alon Tavor a Ramat Gabriel (Izrael)MODŘANY Power vyexpedovali potrubní systémy pro elektrárny Alon Tavor a Ramat Gabriel (Izrael)

Dne 3 dubna 2017 společnost MODŘANY Power dokončili realizaci a vyexpedovali prefabrikované potrubní systémy pro elektrárny Alon Tavor a Ramat Gabriel v Izraeli.
Kogenerační paroplynové elektrárny Alon Tavor (70MW) a Ramat Gabriel (70MW) staví v Izraelské Galilei na klíč koncern Siemens. Již nyní je zhruba 40 % instalovaného výkonu zdrojů elektrické energie v Izraeli zajišťováno technologií Siemens. Parní turbíny pro obě výše zmíněné elektrárny dodal brněnský závod Siemens Industrial Turbomachinery. Konečným zákazníkem je izraelský dodavatel energie – společnost RD Energy.
Kromě elektrické energie bude každá z elektráren vyrábět i procesní páru pro nedaleké průmyslové parky. Alon Tavor bude dodávat energii a páru pro mlékárnu, Ramat Gabriel pro textilku. Uvedení elektráren do provozu je plánováno na polovinu roku 2018.
Pro obě elektrárny MODŘANY Power zajišťovali stejný rozsah prefabrikace. Konkrétně se jednalo o následující systémy:
• ucpávková pára
• přídavná pára
• odvodnění
• měření
Náročná byla výroba sběrnic odvodnění DN300, které (dle požadavku konečného zákazníka na maximální prefabrikaci) byly osazeny armaturami rovnou s pneumatickými pohony (viz foto).

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.