MODŘANY Power vyrobili a vyexpedovali ST převáděcí potrubí turbíny pro elektrárnu Grati (Indonésie)

3.7.2017

MODŘANY Power vyrobili a vyexpedovali ST převáděcí potrubí turbíny pro elektrárnu Grati (Indonésie)MODŘANY Power vyrobili a vyexpedovali ST převáděcí potrubí turbíny pro elektrárnu Grati (Indonésie)

Dne 3 července 2017 společnost MODŘANY Power dokončila výrobu a vyexpedovala středotlaké převáděcí potrubí turbíny pro elektrárnu Grati v Indonésii.

Elektrárna Grati na východě ostrova Jáva v Indonésii prodělává konverzi plynového cyklu na cyklus paroplynový. Celkový výkon elektrárny včetně výkonu plynových turbín bude 501 MW. Investorem a provozovatelem elektrárny je indonéská PT PLN Persero, státem vlastněná elektrárenská společnost. Hlavním dodavatelem celého projektu je korejska firma Lotte Engineering and Construction. Dodavatelem parní turbíny o výkonu 198 MW je společnost Doosan Škoda Power. Nová turbína za stovky milionů korun rozšíří blok elektrárny Grati.

V rámci realizace MODŘANY Power pro svého zákazníka, kterým byla společnost Armatury Group, zajišťovala výrobu dle normy ASME B31.1. Bylo provedeno: výroba ohybů OD457x14 z materiálu P91, přivaření hrdel, provedení tlakové hydrostatické zkoušky svařenců (tlak 6,96MPa), povrchová úprava.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.