Podnikatelská mise na Ukrajinu

6.11.2013

Podnikatelská mise na Ukrajinu

Ve dnech 20. – 23. 10. 2013 se představitelé společnosti MODŘANY Power, a.s. generální ředitel Ing. Petr Brožek a obchodní ředitel Ing.Ivan Špingl zúčastnili oficiální podnikatelské mise na Ukrajině, která proběhla při příležitosti návštěvy prezidenta republiky Miloše Zemana v této zemi.

Cílem prezidentské návštěvy bylo mimo jiné podpořit české podnikatelské aktivity na Ukrajině. V rámci programu proběhlo, za osobní účasti prezidentů České republiky a Ukrajiny, setkání zástupců 90 českých firem s představiteli 150 ukrajinských firem a subjektů podnikatelské veřejnosti, celkově se akce nesla v duchu velkého zájmu ukrajinských firem o spolupráci s českými podniky.
Cílem účasti společnosti MODŘANY Power na této akci bylo zvýšit povědomí o naší firmě a jejích aktivitách na ukrajinském trhu zároveň se při příležitosti mise setkat se zástupci ukrajinských firem působících v energetice za účelem rozvoje vzájemných obchodních vztahů.

Mimo jiné měli zástupci naší společnosti možnost setkat se také s viceprezidentem společnosti NAEK ENERGEOATOM a potvrdit si oboustranný zájem o spolupráci při modernizaci a výstavbě jaderných elektráren na Ukrajině.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.