Společenská akce na parníku

2.10.2013

Společenská akce na parníkuSpolečenská akce na parníkuSpolečenská akce na parníku

V rámci oslav 100. výročí zahájení strojírenské výroby v Modřanech, jíž je naše společnost pokračovatelem, jsme pro naše obchodní partnery uspořádali společenský večer. Akce se uskutečnila na Vltavě na výletním parníku EUROPÉ ve čtvrtek 26. září 2013, kulisou naší oslavy byly pražské památky, po setmění nádherně osvětlené.
Kromě dobrého jídla a pití jsme pro naše nejvýznamnější obchodní partnery připravili i příjemnou hudbu, zahrála revivalová kapela Brouci Band a o další hudební program se postaral známý DJ Pepa Libický. Mimoto se na zádi lodi uskutečnil golfový turnaj, z ekologických důvodů byly místo golfových míčků použity mražené bramborové knedlíky.
Během akce byli generálním ředitelem Ing. Petrem Brožkem oceněni dlouholetí zasloužilí pracovníci naší společnosti, při této příležitosti se s nostalgií i humorem zavzpomínalo na doby minulé.
Po skončení plavby loď zakotvila u navigace, ale zábava pokračovala dál. Akce se vydařila, přálo nám i počasí. Věříme, že i naši milí hosté se dobře bavili a upřímně se těšíme se na další setkání.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.