Zástupci společnosti MODŘANY Power navštívili ukrajinskou společnost NAEK Energoatom

7.11.2013

Zástupci společnosti MODŘANY Power navštívili ukrajinskou společnost  NAEK  Energoatom

Na úspěšnou podnikatelskou misi na Ukrajině navázalo v minulém týdnu setkání našich pracovníků se zástupci státní energetické společnosti NAEK Energoatom. Na programu jednání, kterého se za naši stranu zúčastnil generální ředitel Ing. Petr Brožek spolu se zástupci Engineeringu, byla prezentace konkrétních technických řešení, která společnost MODŘANY Power v oblasti jaderné energetiky nabízí a která mohou významně přispět ke zvýšení bezpečnosti provozu a prodloužení životnosti jaderných zařízení.

Společnost MODŘANY Power absolvovala již v roce 2012 úspěšný audit, na základě kterého byla zařazena do seznamu doporučených dodavatelů NAEK Energoatom a má schválené Technické podmínky pro dodávky potrubních dílů pro jaderné elektrárny na Ukrajině.

Zástupci společnosti NAEK ocenili předkládaná technická řešení a z hlediska využitelnosti na ukrajinských jaderných elektrárnách je vyhodnotili jako perspektivní. Následovat budou technická jednání, jejichž předmětem bude upřesnění detailů konkrétních projektů a nabízených řešení.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.