DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI

Detail fotografie

 
 
 
 
 
 
 
Společnost MODŘANY Slovakia, a.s., byla založena v roce 1996 pod názvem Modřanská potrubní – Slovakia, s.r.o., jako společný podnik firem Slovenské elektrárne, a. s. a Modřanská potrubní, a. s. (dnes MODŘANY Power, a. s.), která se v roce 2000 stala jediným majitelem. Pod názvem MODŘANY Slovakia společnost vystupovala od dubna roku 2011, kdy se v rámci přejmenování mateřské společnosti začlenila do skupiny MODŘANY, v r. 2013 se stala akciovou společností.

Společnost nabízí svým zákazníkům především montážní a servisní činnost v oblasti energetického strojírenství, chemického a petrochemického průmyslu. Kromě zmíněné montážní a servisní činnosti zajišťuje také kompletované dodávky vyšších celků pro energetiku. Zároveň zastupuje mateřskou společnost na slovenském trhu a nabízí zde její veškerý sortiment.

Obory, pro které MODŘANY Slovakia, a. s. nabízejí své služby:

klasická energetika, jaderná energetika, chemie, petrochemie a plynárenství, produktovody, různá průmyslová odvětví

Produkty a služby

Produkty a služby

Společnost MODŘANY Slovakia, a.s. nabízí montážní a demontážní práce, servisní a opravárenskou činnost v oblasti energetiky.
více


Montážní vybavení

Montážní vybavení

Společnost MODŘANY Slovakia, a.s. má pro svou činnost k dispozici veškeré montážní vybavení a mechanizmy, jakožto přístrojovou a měřicí techniku.
víceKvalita a certifikace

Zajištění kvality poskytovaných služeb a servisních produktů je prvořadým zájmem společnosti MODŘANY Slovakia, a.s. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 a dalších certifikátů a oprávnění.
více
Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.